Otwarte Integracyjne Spotkanie Członków i Sympatyków IPH w Toruniu 14.04.2016 r.

Przy okazji jednego z wpisów wspominałem Ci, że moja Kancelaria jest członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu. Tak się składa, że Izba ta organizuje spotkanie, które odbędzie się 14 kwietnia 2016 r. w Hotelu Heban w Toruniu, na którym omawiać będę dotychczasowe funkcjonowanie ostatniej nowelizacji Kodeksu pracy – tej, która weszła w życie 22 lutego, a dotyczącej ograniczenia umów terminowych do 33 miesięcy oraz zrównania okresów wypowiedzenia umowy na czas określony z umową na czas nieokreślony.

Jest to spotkanie otwarte, tak więc jeżeli jesteś z Torunia lub okolic i byłbyś zainteresowany zarówno samym wystąpieniem, jak i członkostwem w IPH w Toruniu, szczerze zapraszam!

Poniżej znajdziesz więcej szczegółów.

Zaproszenie na spotkanie_14.04.2016-page-001

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mogła odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.