Otwarte Integracyjne Spotkanie Członków i Sympatyków IPH w Toruniu 14.04.2016 r.

Przy okazji jednego z wpisów wspominałem Ci, że moja Kancelaria jest członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu. Tak się składa, że Izba ta organizuje spotkanie, które odbędzie się 14 kwietnia 2016 r. w Hotelu Heban w Toruniu, na którym omawiać będę dotychczasowe funkcjonowanie ostatniej nowelizacji Kodeksu pracy – tej, która weszła w życie 22 lutego, a dotyczącej ograniczenia umów terminowych do 33 miesięcy oraz zrównania okresów wypowiedzenia umowy na czas określony z umową na czas nieokreślony.

Jest to spotkanie otwarte, tak więc jeżeli jesteś z Torunia lub okolic i byłbyś zainteresowany zarówno samym wystąpieniem, jak i członkostwem w IPH w Toruniu, szczerze zapraszam!

Poniżej znajdziesz więcej szczegółów.

Zaproszenie na spotkanie_14.04.2016-page-001

Karol Sienkiewicz
Podobne artykuły
premia uznaniowa

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapraszam do subskrypcji bloga


Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Szanuję Twoją prywatność – Twoje dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail.

W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.