Badanie wynagrodzeń Flexalary 2019

Nasza Kancelaria została oficjalnym partnerem pierwszego badania wynagrodzeń w firmach produkcyjnych w województwie kujawsko-pomorskim – Flexalary 2019.

Badanie Flexalary 2019 jest organizowane przez toruńską firmę FlexHR, aktywnie wspierającą rozwój rynku pracy. Współpracujemy ze sobą m.in. na polu prawa pracy. Zaś Flexalary 2019 to nasze kolejne wspólne przedsięwzięcie.

W praktyce obserwuję funkcjonowanie naszych klientów, dużych firm, które borykają się z brakiem rąk do pracy. Wiedza o zarobkach i benefitach dostępnych w regionie, którą dostarczy raport Flexalary 2019, z pewnością pomoże wielu przedsiębiorstwom udoskonalić swoją politykę wynagrodzeń.

Raport płacowy Flexalary 2019 powstanie w oparciu o dane przekazane przez firmy produkcyjne z województwa kujawsko-pomorskiego. Publikacja będzie miała miejsce jesienią 2019.

Dowiedz się, co zyskasz biorąc udział w badaniu Flexalary 2019. 

Dołącz do Flexalary 2019.

Kontakt do konsultanta Flexalary 2019:
+48 690 037 064
flexalary@flexhr.pl

Agata Kicińska

Zajmuję się indywidualnym i zbiorowym prawem pracy oraz prawem ubezpieczeń społecznych. Często opracowuję strategię w sporach sądowych z pracownikami, tworzę regulaminy i porozumienia zbiorowe. Mam również doświadczenie w zakresie pracowniczych aspektów łączenia się spółek. W codziennej pracy doradzam również w sprawach związanych z zatrudnianiem pracowników tymczasowych oraz ochroną danych osobowych. Reprezentuję naszych Klientów w sporach sądowych z udziałem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, w szczególności w sprawach dotyczących prawa do wcześniejszej emerytury.

Podobne artykuły
premia uznaniowa

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.