4 470 PLN brutto dla pracownika produkcji

4 470 PLN brutto – jak donosi raport Flexalary 2019 – tyle wynosi maksymalna odnotowana płaca dla pracownika produkcji w Kujawsko-Pomorskiem.

A jak wyglądają wynagrodzenia na innych stanowiskach?

Przykładowo (średnio, brutto):

  • pracownicy narzędziowi (ślusarze, tokarze, frezerzy) zarabiają 3 480 PLN,
  • mechanicy – 4 550 PLN,
  • pracownicy handlowi – 5 090 PLN,
  • dyrektorzy działu – 15 330 PLN.

To tylko kilka przykładów z listy aż 64 stanowisk szczegółowo opisanych w raporcie Flexalary 2019. Został on przygotowany przez FlexHR we współpracy z partnerami, do których zalicza się również nasza Kancelaria 🙂

Flexalary 2019 to pierwszy taki raport poświęcony płacom i benefitom „na produkcji” i tylko na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

“Zajawkę” raportu możesz zobaczyć klikając tutaj:

Jeżeli chcesz poznać więcej danych – skontaktuj się z Arturem Rogoszem: +48 690 037 020, artur.rogosz@flexhr.pl albo poprzez formularz kontaktowy na stronie: http://flexalary.flexhr.pl/.

Agata Kicińska

Zajmuję się indywidualnym i zbiorowym prawem pracy oraz prawem ubezpieczeń społecznych. Często opracowuję strategię w sporach sądowych z pracownikami, tworzę regulaminy i porozumienia zbiorowe. Mam również doświadczenie w zakresie pracowniczych aspektów łączenia się spółek. W codziennej pracy doradzam również w sprawach związanych z zatrudnianiem pracowników tymczasowych oraz ochroną danych osobowych. Reprezentuję naszych Klientów w sporach sądowych z udziałem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, w szczególności w sprawach dotyczących prawa do wcześniejszej emerytury.

Podobne artykuły
premia uznaniowa
Must read! Pozew z faktury

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapraszam do subskrypcji bloga


Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Szanuję Twoją prywatność – Twoje dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail.

W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.