4 470 PLN brutto dla pracownika produkcji

4 470 PLN brutto – jak donosi raport Flexalary 2019 – tyle wynosi maksymalna odnotowana płaca dla pracownika produkcji w Kujawsko-Pomorskiem.

A jak wyglądają wynagrodzenia na innych stanowiskach?

Przykładowo (średnio, brutto):

  • pracownicy narzędziowi (ślusarze, tokarze, frezerzy) zarabiają 3 480 PLN,
  • mechanicy – 4 550 PLN,
  • pracownicy handlowi – 5 090 PLN,
  • dyrektorzy działu – 15 330 PLN.

To tylko kilka przykładów z listy aż 64 stanowisk szczegółowo opisanych w raporcie Flexalary 2019. Został on przygotowany przez FlexHR we współpracy z partnerami, do których zalicza się również nasza Kancelaria 🙂

Flexalary 2019 to pierwszy taki raport poświęcony płacom i benefitom „na produkcji” i tylko na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

„Zajawkę” raportu możesz zobaczyć klikając tutaj:

Jeżeli chcesz poznać więcej danych – skontaktuj się z Arturem Rogoszem: +48 690 037 020, artur.rogosz@flexhr.pl albo poprzez formularz kontaktowy na stronie: http://flexalary.flexhr.pl/.

Agata Kicińska

Zajmuję się indywidualnym i zbiorowym prawem pracy oraz prawem ubezpieczeń społecznych. Często opracowuję strategię w sporach sądowych z pracownikami, tworzę regulaminy i porozumienia zbiorowe. Mam również doświadczenie w zakresie pracowniczych aspektów łączenia się spółek.W codziennej pracy doradzam również w sprawach związanych z zatrudnianiem pracowników tymczasowych oraz ochroną danych osobowych. Reprezentuję naszych Klientów w sporach sądowych z udziałem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, w szczególności w sprawach dotyczących prawa do wcześniejszej emerytury.

Podobne artykuły
premia uznaniowa

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *