Monitoring wizyjny – poradnik

monitoring wizyjny

Stosowanie monitoringu wizyjnego na nowych zasadach sprawia coraz więcej problemów. Nie pomaga fakt, że pomiędzy opublikowaniem przepisów w tym zakresie, a ich wejściem w życie minęło kilkanaście godzin. Niewątpliwie jednak, żeby nie narazić się na odpowiedzialność i sankcje, musisz wprowadzić kamery przemysłowe w sposób określony w nowych przepisach Kodeksu pracy.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości czy nie wiesz od czego zacząć – mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Przygotowaliśmy poradnik dotyczący właśnie monitoringu wizyjnego, w którym staramy się wyjaśnić krok po kroku co powinieneś zrobić.

monitoring wizyjny

Poradnik ten za jakiś czas pojawi się na blogu. Jeżeli chcesz go otrzymać wcześniej, to zapisz się do naszego Biuletynu. Subskrybenci Biuletynu dostaną bowiem poradnik jako pierwsi.

Biuletyn Kancelarii

Agata Kicińska

Zajmuję się indywidualnym i zbiorowym prawem pracy oraz prawem ubezpieczeń społecznych. Często opracowuję strategię w sporach sądowych z pracownikami, tworzę regulaminy i porozumienia zbiorowe. Mam również doświadczenie w zakresie pracowniczych aspektów łączenia się spółek. W codziennej pracy doradzam również w sprawach związanych z zatrudnianiem pracowników tymczasowych oraz ochroną danych osobowych. Reprezentuję naszych Klientów w sporach sądowych z udziałem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, w szczególności w sprawach dotyczących prawa do wcześniejszej emerytury.

Podobne artykuły
premia uznaniowa

2 Komentarze do tego wpisu post

  1. Andrzej B. pisze:

    Super , nie mogę się doczekać 🙂 może znajdę odpowiedz na pytanie które zadałem w komentarzu pod jednym z postów dotyczących RODO;)
    Pozdrawiam

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.