Film: Jak zatrudnić pracownika – podstawowe zasady rekrutacji

Film: Jak zatrudnić pracownika – podstawowe zasady rekrutacji

Słyszałeś kiedyś o Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości? Agencja wykonuję bardzo fajną robotę na rzecz wspierania rozwoju gospodarki czy działalności innowacyjnej. Dodatkowo PARP pomaga w rozwoju małym i średnim przedsiębiorcom.

Właśnie w ramach tej gałęzi działalności Agencji podjęliśmy współpracę i nagraliśmy film „Zatrudnianie pracowników krok po kroku”. W filmie staram się opowiedzieć o najważniejszych zagadnieniach, o których musisz pamiętać, gdy pierwszy raz kogoś zatrudniasz.

Zaczynam od kwestii związanych z rekrutacją, później są rodzaje umów o pracę i informacja o warunkach zatrudnienia. Trochę czasu poświęcam kwestiom związanym z wynagrodzeniem i rzeczywistymi kosztami pracodawcy. Pojawiają się też kwestie organizacyjno-techniczne – zgłoszenie do ZUS, szkolenie BHP, zaświadczenie lekarskie czy akta osobowe.

Jeżeli więc nie jesteś jeszcze pracodawcą, ale chciałbyś nim zostać lub jesteś początkującym pracodawcą i nie wiesz czy wszystko robisz zgodnie z przepisami, to to wideo-szkolenie będzie dla Ciebie.  Jeżeli Ci to pomoże, to film zawiera również napisy.

Zapraszam Cię serdecznie na obejrzenie pierwszej części materiału. 

Tutaj znajdziesz odcinek wprowadzający:

 

Zaś tutaj jest pierwsza część – podstawowe zasady rekrutacji:

 

PS. Weź proszę pod uwagę, że to mój debiut filmowy 🙂

Agata Kicińska

Zajmuję się indywidualnym i zbiorowym prawem pracy oraz prawem ubezpieczeń społecznych. Często opracowuję strategię w sporach sądowych z pracownikami, tworzę regulaminy i porozumienia zbiorowe. Mam również doświadczenie w zakresie pracowniczych aspektów łączenia się spółek. W codziennej pracy doradzam również w sprawach związanych z zatrudnianiem pracowników tymczasowych oraz ochroną danych osobowych. Reprezentuję naszych Klientów w sporach sądowych z udziałem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, w szczególności w sprawach dotyczących prawa do wcześniejszej emerytury.

Podobne artykuły

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.