Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy w Bydgoszczy

Jeżeli zajmujesz się prawem pracy, to pewnie zainteresuje Cię informacja, że w dniach 18-19 września odbędzie się w Bydgoszczy, w hotelu Holiday Inn, XXIV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy, którego tematem przewodnim będzie optymalizacja i bezpieczeństwo zatrudnienia. Ja pojawię się tam również.

Kongres składać się będzie z części konferencyjnej oraz warsztatowej. Ja będę autorem prelekcji w ramach jednego z paneli konferencyjnych dotyczących świadectwa pracy, dotykając tematyki terminu wydania i treści świadectwa pracy, odmowy jego wydania, wymogów dotyczących świadectw pracy w warunkach szczególnych oraz sposobów dochodzenia przez pracowników roszczeń związanych z niewydaniem lub wadliwym wydaniem świadectwa pracy. Program konferencji tutaj.

Poza tym w części konferencyjnej zostaną poruszone zagadnienia związane z odpowiedzialnością za mienie powierzone, ochroną danych osobowych, zakazem konkurencji czy urlopami pracowniczymi. Natomiast część warsztatowa będzie miała na celu przedstawienie problemów związanych z planowaniem i rozliczaniem czasu pracy.

Kongres skierowany jest do osób zarządzających firmami, a także do pracowników działów kadr, HR, działów administracyjnych czy prawnych, ale nie tylko.

Do zobaczenia w Bydgoszczy!

Toledo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *