Nowa strona Kancelarii

Pierwszą stronę internetową nasza kancelaria miała zaraz po powstaniu, w 2006 r. Kolejną – trzy lata później. Wtedy wydawało się nam, że jest nowocześnie i lekko. Po pięciu latach już tak nie uważamy. Dlatego postanowiliśmy przygotować nową stronę.

Zależało na tym, by strona była nie tylko ładną wizytówką, ale również by mówiła co o nas jako prawnikach, przedsiębiorcach i ludziach. O naszych wartościach i zasadach, którymi się kierujemy.

Jeżeli ktoś z nie jest z Torunia to wyjaśniam, że zdjęcie z kamienicami to ulica Warszawska, gdzie mieści się nasza Kancelaria.

Zapraszam na www.radcowie.biz!

one page

Karol Sienkiewicz
Podobne artykuły
premia uznaniowa
pracownik narkotyki
Must read! Pozew z faktury

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapraszam do subskrypcji bloga


Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Szanuję Twoją prywatność – Twoje dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail.

W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.