Biuletyn Kancelarii Sienkiewicz i Zamroch

most_m_8

Już od prawie trzech lat staram się przybliżyć Wam nowości i zawiłości z szeroko rozumianego prawa pracy. Wielokrotnie pisałem, że wiedza prawna nie powinna być „ekskluzywna”, tylko dostępna powszechnie. Taka też jest idea bloga.

Podjąłem jednak decyzję, że czas zrobić krok naprzód i przekazywać Wam jeszcze więcej treści. I ta myśl o upowszechnieniu wiedzy prawniczej (uznawanej przez wielu za „wiedzę tajemną”) doprowadziła mnie i zespół mojej Kancelarii do stworzenia newslettera – Biuletynu Kancelarii Sienkiewicz i Zamroch.

W sumie prowadzimy aż pięć blogów. Zebranie ciekawych wpisów w jednym miejscu da Wam ogromną ilość informacji z różnych dziedzin. W newsletterze będziemy omawiać też ciekawe orzeczenia sądów, które zostały wydane w naszych sprawach i przy okazji pochwalimy się, co w naszej firmie się dzieje. Postaramy się, żeby w Biuletynie nie wiało nudą i żeby informację, które Wam przekazujemy były przydatne i ciekawe.

Biuletyn będzie Wam przekazywany za pośrednictwem poczty e-mail, dwa razy w miesiącu – oczywiście tylko w przypadku, gdy wyrazicie na to zgodę poprzez zapisanie się za pośrednictwem formularza znajdującego się poniżej albo pod zakładką „Biuletyn Kancelarii Sienkiewicz i Zamroch” (u góry). Oczywiście, zawsze możecie się wypisać (chociaż mam nadzieję, że nie za szybko).

Polityka Prywatności dostępna jest tutaj.

Karol Sienkiewicz
Podobne artykuły
premia uznaniowa

3 Komentarze do tego wpisu post

  1. Minkus pisze:

    Oo, fantastyczny pomysł, dzięki temu nie przegapi się nowych publikacji i będzie się zdobywać jeszcze więcej ciekawej wiedzy;) Ekstra.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.