Agata Kicińska

Zajmuję się indywidualnym i zbiorowym prawem pracy oraz prawem ubezpieczeń społecznych. Często opracowuję strategię w sporach sądowych z pracownikami, tworzę regulaminy i porozumienia zbiorowe. Mam również doświadczenie w zakresie pracowniczych aspektów łączenia się spółek. W codziennej pracy doradzam również w sprawach związanych z zatrudnianiem pracowników tymczasowych oraz ochroną danych osobowych. Reprezentuję naszych Klientów w sporach sądowych z udziałem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, w szczególności w sprawach dotyczących prawa do wcześniejszej emerytury.

3 Komentarze do tego wpisu attachment

  1. Anna pisze:

    Mam u jednego pracodawcy 2 umowy : umowę zlecenie i umowę o dzieło .Umowa zlecenie podlega ubezpieczeniu społecznemu a umowa o dzieło -nie podlega. Czy pracodawca może złożyć do każdej umowy osobny wniosek o postojowe . Jak wtedy interpretować wpis w sekcji V ,, nie podlega ubezp. społecznym z innego tytułu”

  2. Miller-Fukuda Nieruchomości.Sp.z.o.o. pisze:

    Mam spółkę.zoo zatrudniam 2 osoby na umowę o pracę i.3 osoby na umowy.zlecenie.czy należy się postojowe.jesli tak to w jakiej wysokości
    Miller-Fukuda Nieruchomości Sp.zoo.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.