Portal FK – partner bloga

Wiedza prawnicza nie jest magiczna. Zawsze uważałem, że dostęp do niej nie powinien być limitowany. Dlatego ja – oraz pozostali prawnicy Kancelarii Sienkiewicz i Zamroch – dzielimy się naszą wiedzą również w innych mediach, szczególnie internetowych. Natomiast dzięki dużemu doświadczeniu mamy w tych kwestiach wiele do powiedzenia.

Taka działalność ma wiele form. Jedną z nich jest partnerstwo innego fachowego portalu. Dlatego właśnie partnerem tego bloga został Portal FK. Serwis dla księgowych. W ramach Portalu zarówno ja, jak i inni prawnicy Kancelarii, publikujemy artykuły oraz odpowiedzi na najbardziej palące przedsiębiorców pytania z zakresu prawa pracy, kadr i płac.

xlogo.png.pagespeed.ic.6HmuZzxDIO

Portal FK udostępnia narzędzia dla księgowych i kadrowych, które mogą okazać się niezbędne w codziennej pracy. Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z treściami dostępnymi na Portalu. Portal pozwala na zadawanie pytań ekspertom (także mojej aplikantce radcowskiej Agacie Kicińskiej, którą możesz już znać z artykułów publikowanych na łamach bloga) oraz korzystanie z dostępnej już bazy informacji. Możesz też brać udział w webinariach i szkoleniach on-line.

Fachowa wiedza staje się coraz bardziej dostępna.

IMAG2117

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *