HR Cafe i legalne zatrudnianie cudzoziemców

Już za kilka dni, w ramach spotkań HR Cafe organizowanych przy współpracy WSB i FlexHR, odbędzie się szkolenie z moim udziałem dotyczące zatrudniania cudzoziemców, ze szczególnym uwzględnieniem obywateli Ukrainy.

Szkolenie, a raczej spotkanie przy kawie, odbędzie się już w czwartek 28 września o godzinie 14:00 w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Więcej informacji, w tym formularz zgłoszeniowy, znajdziesz TUTAJ i TUTAJ.

W ramach tematu „Jak legalnie zatrudnić cudzoziemców?” będę mówić o zmianach, które wejdą w życie z dniem 1 stycznia 2018 r., a które zmienią tzw. tryb uproszczony (czyli zatrudnianie na podstawie oświadczenia o powierzeniu pracy) oraz wprowadzą zezwolenie na pracę sezonową. Jeżeli starczy nam czasu, omówię również formę zatrudnienia cudzoziemca – umowę o pracę, umowę zlecenie i umowę o dzieło.

Jeżeli masz czas (i chęci), to serdecznie zapraszam na spotkanie i mam nadzieję, że do zobaczenia w czwartek! 🙂

HR Cafe i legalne zatrudnianie cudzoziemców

3 thoughts on “HR Cafe i legalne zatrudnianie cudzoziemców

  1. Bardzo ciekawy temat i – co ważne – bardzo na czasie! Wiele osób ma problem z tym na jakich zasadach zatrudniania cudzoziemców, dla nich wszystkich spotkanie z Tobą to doskonała okazja do rozwiania wątpliwości! Brawo za taką pożyteczną inicjatywę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *